Hakkımızda

Sefa Restaurant 2005 yılında Nuriosmaniye / Cağaloğlu nda kurulmuştur. Kurucusu Sami Özcan aildeden gelen geleneği devam ettirerek bu müesseseyi kurmuştur.

 

Kuruluşundan bugüne artan müşteri potansiyeli ile her zaman hijyeni lezzeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan müessesemiz çeşitli kuruluşlardan bu konularda sertifika ve teşekkür belgelerine layık görülmüştür.

 

Her gün sabahında günün özel menüsü hazırlıklarına bütün alışverişini bizzat yapılarak en iyiyi sunma adına en iyi malzemeler temin edilir. Ahçıbaşı ve diğer personel ile günün menüsü tam kıvamında müşteriye sunulmak üzere layıkıyla bu malzemeleri işler ve o her zaman ki damak tadını bırakan yemekleri üretirler.

 

 

"Mutfağıma çok özen gösteririm. Müşterime verdiğim yemeğin kendi evimde yaptığım yemekler kadar temiz sağlıklı ve leziz olmasına dikkat ederim."

 

Sami ÖZCAN

 

 

Bu felsefeyle müessesemizde sağlıklı düzenli ve ferah bir ortamdan sağlıklı ve leziz yemekler ile birlikte deneyimli personelimizle siz müşterilerimize güleryüzlü hizmet sunma çabasındayız.

 

 

 

 

 

 

Kısaca

Kurucu Sami ÖZCAN
Kuruluş Yılı 2005
Çalışma Saatleri 07:00 - 17:00
Personel Sayısı 12
Kapasite 60
   
   
 

 

 

,